Bűvészműsor

2014-11-23

Ma (2014.11.04-én) egy igazi bűvész járt az óvodában. Nem csak virágot, kendőt, kutyát varázsolt,hanem a gyerekeket, anyukákat, óvónéniket, dajkanéniket is elvarázsolta a produkcióival.

Reggeltől nagyon várták a gyerekek a műsort, ami 10 órától 11 óráig tartott - de szinte észre se vettük, úgy elrepült ez az idő. Több gyereket is kihívott a bűvész segíteni, szerepelni és  nagy örömünkre ügyesen, bátran megoldották

a kért feladatokat. A műsor végén lufiból készített ajándékokat is kaptak a csoportok ( kis motor, Donald kacsa, virágok ... ) Nagy meglepetést okozott az is, amikor a műsor végén a bűvész azt mondta a gyerekeknek és a pedagógusoknak, hogy ilyen fegyelmezett, vidám, aranyos gyerekekkel már rég óta nem találkozott !

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola AlapítványOldalletöltések: 179449