Gyöngyösi kirándulás

2014-11-23

2014.10.21-én Gyöngyösön a Mátrai Móka Játszóházban járt a Süni Középső csoport és a Biztos Kezdet Gyerekház gyermeki és szülői. Az autóbusszal,  jó hangulatban indult a  kis csapat. A tágas tér, a sok mozgásfejlesztő játék motiválóan hatott a gyerekekre. A hatalmas ugráló vár, a hálós labirintus mászóka kicsiknek, nagyoknak kedvence volt. Lehetett autózni, biciklizni, triciklizni, gördeszkázni ... azt se tudták hová szaladjanak hirtelen .... Fél óra elteltével  kezdtek lehiggadni és akkor már tudatosan választottak ki egy egy játékot, egy egy  mozgás lehetőséget nyújtó eszközt ( trambulint, hintát, párnát .... ) Gyorsan eltelt a 70 perc. Meg is éheztek: mindenkinek jutott szalámis zsömle, müzli szelet. Végül meleg teát, rostos ivólevet is kapott mindenkit. Nem volt könnyű elszakadni a játékoktól, kifelé menet még kutyákat, nyulakat is megcsodáltak az udvaron. El is határoztuk, máskor is eljövünk ! Hazafelé a buszon leragadtak a  fáradt gyermekszemek. :)

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola AlapítványOldalletöltések: 179432