Márton nap

2014-11-23

A tornateremben gyűltünk össze  -  gyerekek, óvodai dolgozók, szülők, Mazsola Gyerekház gyerekei - hogy  Márton nap alkalmából  közös programokon idézzük fel a hagyományokat.

Készítettünk libazsíros kenyeret, teát, azzal kínáltuk meg a  vendégeket; minden csoportban készítettek a  gyerekek  természetes anyagokból kis libákat ajándékba.

A nagycsoportosok hosszabb műsorral készültek a nap tiszteletére, de a kisebbek is tanultak több verset, mondókát, dalt körjátékot, amik a Márton napi vigalomba  valók voltak. Nagyon jól éreztük magunkat együtt!

A Süni csoport ( középsősök ) " liba  nézőben " is jártak. Miután hazajöttek egy nagy papírra sok sok kis libát készítettek. Megéheztek és  libazsíros kenyeret ettek, csipke teát ittak ... Éljen a  Márton  nap !

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola AlapítványOldalletöltések: 179461