Mikulás ünnepség az iskolában

2016-02-13

A Mikulás ünnepségre iskolánk valamennyi osztálya verses, táncos, játékos műsorral készült.

A nagy nap elérkezett. Mikulás bácsi csomagokkal megtömött zsákját segédje osztályról osztályra vitte, ahol a gyerekek nagy-nagy izgalommal várták érkezését.

Zengett a közös ének, minden gyerek verssel, rövid szöveggel köszöntötte a Mikulást. A Szimfónia programban résztvevő tanulóink kis műsorral készültek erre az alkalomra.

Mikulás bácsi minden gyermeket ismer, ezért dicsért, jó tanácsokat adott és átnyújtotta a jól megérdemelt csomagokat.

Nagy öröm volt ez a délután mindannyiunknak, a készülődés, az izgatott várakozás és a gyermekek arcáról sugárzó boldogság emléke közös kincsünk marad.

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola AlapítványOldalletöltések: 121198