2016-03-28

„Üdvez légy születésed napján magyar szabadság!” (Petőfi Sándor)

Az egyik legnagyobb nemzeti ünnepünkhöz, az 1848/49-es forradalom és szabadságharc évfordulójához érkeztünk ismét.

Az iskolai ünnepségünket március 11-én, pénteken tartottuk a 6. osztályos tanulók közreműködésével. Először az óvodások és az alsó tagozat vett részt a műsoron, majd a felső tagozat. Az ünnephez méltóan megszerkesztett és előadott összeállítás látványos, érdekes, minden korosztály számára érthető és élvezetes volt. Kicsik és nagyobbak nagy érdeklődéssel hallgatták, nézték a korabeli eseményeket megidéző verseket, képeket, dalokat.

Köszönet a hatodik osztályos tanulóinknak és osztályfőnöküknek az emlékezetes műsorért!

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola AlapítványOldalletöltések: 179431