Ma 2018. Február 18. (Vasárnap) van.
„Öröm süti” a Máltai Óvodában

2016-12-09

Az „Öröm süti hatvani csapat” facebookos közösség Kovacsovszky Magdolna vezetésével ellátogatott óvodánkba, felpakolva finomabbnál finomabb süteményekkel.

A csoport tagjainak nagyszerű kezdeményezése, hogy minden évben karácsony előtt süteményeket sütnek azoknak, akiknek nem adatik meg a mindennapokban, hogy édességekhez jussanak. Az idén óvodánkra esett a választásuk, amiért nagyon hálásak vagyunk.

A kisgyerekek dallal, tánccal, rövid kis műsorral köszönték meg azt a sok-sok finomságot, amelyből napokig jut az ebéd mellé egy-egy szelet.

Köszönet a csoport valamennyi jószívű, segítőkész tagjának:

Kovacsovszky Magdolnának, Szécsi Annának, Koczkáné Kovács Nórának, Vécsi Tibornak és feleségének, Lengyel Lászlónak és édesanyjának, Bíró Józsefnek, Juhászné Hidvégi Beátának, Takácsné Krisztinának, Zsiga Krisztinának, Szekeresné Pesádi Katalinnak, Magyar-Hévíz Andreának, Erdélyi Nyerges Szilviának, Kocsis Lillának, Domján Bernadettnek, Bartus Dórának, Melykóné Pócs Beátának és Futó Erikának.

A teljes fényképalbum ITT tekinthető meg.

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola AlapítványOldalletöltések: 104345